Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Środa Śląska

Statystyki odwiedzin

Poprzedni miesiąc         Następny miesiąc
SekcjaLiczba odwiedzin w: Styczeń 2021Średnia miesięczna liczba odwiedzin
Gmina Środa Śląska1662404,99
Struktura organizacyjna14263,37
Urząd Miejski20578,89
Rada Miejska w Środzie Śląskiej13269,60
Dom Kultury10143,81
Biblioteka Publiczna13136,86
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej13281,48
Zakład Budżetowy "Średzka Woda"12305,57
Ośrodek Sportu i Rekreacji12152,71
Kom-błysk00
Zespół Obsługi Placówek Oświatowych29234,24
Jednostki pomocnicze10110,88
Prawo lokalne21297,57
Aktualności441001,57
Przetargi1273256,41
Informacje wyborcze11126,57
Rejestry i ewidencje15130,04
Nie udostępnione w BIP1380,67
Rejestr zmian14314,97
Instrukcja obsługi775,99
Redakcja20181,39
Statystyka odwiedzin1487,74