Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Środa Śląska

Statystyki odwiedzin

Poprzedni miesiąc         Następny miesiąc
SekcjaLiczba odwiedzin w: Czerwiec 2019Średnia miesięczna liczba odwiedzin
Gmina Środa Śląska1722700,38
Struktura organizacyjna17296,49
Urząd Miejski51651,26
Rada Miejska w Środzie Śląskiej15303,58
Dom Kultury8161,37
Biblioteka Publiczna7153,47
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej12318,10
Zakład Budżetowy "Średzka Woda"6345,79
Ośrodek Sportu i Rekreacji12171,36
Kom-błysk00
Zespół Obsługi Placówek Oświatowych53249,67
Jednostki pomocnicze13123,76
Prawo lokalne24332,96
Aktualności591131,38
Przetargi1193682,77
Informacje wyborcze9141,16
Rejestry i ewidencje10145,56
Nie udostępnione w BIP789,52
Rejestr zmian15355,29
Instrukcja obsługi484,58
Redakcja10202,12
Statystyka odwiedzin794,71