Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Środa Śląska

Statystyki odwiedzin

Poprzedni miesiąc         Następny miesiąc
SekcjaLiczba odwiedzin w: Luty 2019Średnia miesięczna liczba odwiedzin
Gmina Środa Śląska5232771,41
Struktura organizacyjna33304,72
Urząd Miejski69669,11
Rada Miejska w Środzie Śląskiej21312,07
Dom Kultury17165,93
Biblioteka Publiczna13157,84
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej26327,13
Zakład Budżetowy "Średzka Woda"16355,89
Ośrodek Sportu i Rekreacji18176,20
Kom-błysk00
Zespół Obsługi Placówek Oświatowych70254,89
Jednostki pomocnicze11127,11
Prawo lokalne28341,86
Aktualności691162,61
Przetargi3983787,28
Informacje wyborcze16144,98
Rejestry i ewidencje11149,55
Nie udostępnione w BIP1491,87
Rejestr zmian15365,61
Instrukcja obsługi1286,95
Redakcja28207,53
Statystyka odwiedzin997,20