Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Środa Śląska

Statystyki odwiedzin

Poprzedni miesiąc         Następny miesiąc
SekcjaLiczba odwiedzin w: Paźdźiernik 2020Średnia miesięczna liczba odwiedzin
Gmina Środa Śląska2532447,80
Struktura organizacyjna30268,10
Urząd Miejski42589,65
Rada Miejska w Środzie Śląskiej25274,44
Dom Kultury21146,32
Biblioteka Publiczna20139,22
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej21286,64
Zakład Budżetowy "Średzka Woda"21311,25
Ośrodek Sportu i Rekreacji17155,34
Kom-błysk00
Zespół Obsługi Placówek Oświatowych86237,46
Jednostki pomocnicze22112,66
Prawo lokalne41302,65
Aktualności721020,26
Przetargi1863317,61
Informacje wyborcze19128,69
Rejestry i ewidencje16132,21
Nie udostępnione w BIP2381,90
Rejestr zmian23320,83
Instrukcja obsługi2077,19
Redakcja40184,38
Statystyka odwiedzin1788,90