Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Środa Śląska

Statystyki odwiedzin

Poprzedni miesiąc         Następny miesiąc
SekcjaLiczba odwiedzin w: Kwiecień 2019Średnia miesięczna liczba odwiedzin
Gmina Środa Śląska1732736,45
Struktura organizacyjna15300,56
Urząd Miejski40659,99
Rada Miejska w Środzie Śląskiej14307,75
Dom Kultury9163,63
Biblioteka Publiczna9155,65
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej14322,61
Zakład Budżetowy "Średzka Woda"12350,76
Ośrodek Sportu i Rekreacji10173,74
Kom-błysk00
Zespół Obsługi Placówek Oświatowych65252,23
Jednostki pomocnicze14125,44
Prawo lokalne35337,38
Aktualności381146,66
Przetargi1163734,67
Informacje wyborcze19143,06
Rejestry i ewidencje11147,53
Nie udostępnione w BIP790,69
Rejestr zmian14360,39
Instrukcja obsługi585,76
Redakcja21204,82
Statystyka odwiedzin1695,98