Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Środa Śląska

Statystyki odwiedzin

Poprzedni miesiąc         Następny miesiąc
SekcjaLiczba odwiedzin w: Luty 2020Średnia miesięczna liczba odwiedzin
Gmina Środa Śląska2392566,06
Struktura organizacyjna25281,18
Urząd Miejski53619,55
Rada Miejska w Środzie Śląskiej22287,93
Dom Kultury12153,16
Biblioteka Publiczna14145,79
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej19301,30
Zakład Budżetowy "Średzka Woda"13327,42
Ośrodek Sportu i Rekreacji15162,71
Kom-błysk00
Zespół Obsługi Placówek Oświatowych48242,70
Jednostki pomocnicze15117,67
Prawo lokalne40316,83
Aktualności741072,62
Przetargi2483489,91
Informacje wyborcze24134,51
Rejestry i ewidencje15138,31
Nie udostępnione w BIP2185,36
Rejestr zmian12336,90
Instrukcja obsługi1380,49
Redakcja35192,52
Statystyka odwiedzin1792,60