Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Środa Śląska

Statystyki odwiedzin

Poprzedni miesiąc         Następny miesiąc
SekcjaLiczba odwiedzin w: Styczeń 2020Średnia miesięczna liczba odwiedzin
Gmina Środa Śląska2402566,06
Struktura organizacyjna25281,18
Urząd Miejski61619,55
Rada Miejska w Środzie Śląskiej22287,92
Dom Kultury23153,16
Biblioteka Publiczna25145,79
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej19301,29
Zakład Budżetowy "Średzka Woda"23327,42
Ośrodek Sportu i Rekreacji26162,71
Kom-błysk00
Zespół Obsługi Placówek Oświatowych59242,70
Jednostki pomocnicze18117,67
Prawo lokalne64316,83
Aktualności841072,61
Przetargi2513489,91
Informacje wyborcze25134,51
Rejestry i ewidencje26138,30
Nie udostępnione w BIP2285,35
Rejestr zmian19336,90
Instrukcja obsługi1880,49
Redakcja42192,52
Statystyka odwiedzin1992,59