Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Środa Śląska

Statystyki odwiedzin

Poprzedni miesiąc         Następny miesiąc
SekcjaLiczba odwiedzin w: Sierpień 2019Średnia miesięczna liczba odwiedzin
Gmina Środa Śląska2122649,91
Struktura organizacyjna14290,47
Urząd Miejski31639,81
Rada Miejska w Środzie Śląskiej22297,53
Dom Kultury5158,13
Biblioteka Publiczna9150,41
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej12311,55
Zakład Budżetowy "Średzka Woda"9338,60
Ośrodek Sportu i Rekreacji10167,94
Kom-błysk00
Zespół Obsługi Placówek Oświatowych82246,54
Jednostki pomocnicze10121,34
Prawo lokalne20326,56
Aktualności771108,68
Przetargi2063607,95
Informacje wyborcze15138,55
Rejestry i ewidencje9142,68
Nie udostępnione w BIP787,83
Rejestr zmian18348,15
Instrukcja obsługi682,93
Redakcja13198,22
Statystyka odwiedzin35595,36