Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Środa Śląska

Statystyki odwiedzin

Poprzedni miesiąc         Następny miesiąc
SekcjaLiczba odwiedzin w: Lipiec 2020Średnia miesięczna liczba odwiedzin
Gmina Środa Śląska3082474,96
Struktura organizacyjna40271,05
Urząd Miejski75596,62
Rada Miejska w Środzie Śląskiej32277,49
Dom Kultury24147,90
Biblioteka Publiczna20140,73
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej27290,07
Zakład Budżetowy "Średzka Woda"16315,01
Ośrodek Sportu i Rekreacji25157,05
Kom-błysk00
Zespół Obsługi Placówek Oświatowych132238,46
Jednostki pomocnicze19113,74
Prawo lokalne53305,93
Aktualności911032,31
Przetargi2053357,93
Informacje wyborcze22130,01
Rejestry i ewidencje30133,61
Nie udostępnione w BIP2282,61
Rejestr zmian20324,72
Instrukcja obsługi2277,91
Redakcja41186,13
Statystyka odwiedzin2889,72