Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Środa Śląska

Statystyki odwiedzin

Poprzedni miesiąc         Następny miesiąc
SekcjaLiczba odwiedzin w: Kwiecień 2019Średnia miesięczna liczba odwiedzin
Gmina Środa Śląska2722718,20
Struktura organizacyjna23298,48
Urząd Miejski54655,50
Rada Miejska w Środzie Śląskiej26305,64
Dom Kultury16162,50
Biblioteka Publiczna12154,54
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej18320,32
Zakład Budżetowy "Średzka Woda"18348,27
Ośrodek Sportu i Rekreacji15172,52
Kom-błysk00
Zespół Obsługi Placówek Oświatowych86250,88
Jednostki pomocnicze17124,56
Prawo lokalne42335,17
Aktualności731138,98
Przetargi2173708,48
Informacje wyborcze24142,11
Rejestry i ewidencje15146,53
Nie udostępnione w BIP1190,10
Rejestr zmian18357,79
Instrukcja obsługi985,18
Redakcja29203,52
Statystyka odwiedzin2195,36