Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Środa Śląska

Statystyki odwiedzin

Poprzedni miesiąc         Następny miesiąc
SekcjaLiczba odwiedzin w: Czerwiec 2019Średnia miesięczna liczba odwiedzin
Gmina Środa Śląska3012684,13
Struktura organizacyjna27294,48
Urząd Miejski70648,49
Rada Miejska w Środzie Śląskiej28301,59
Dom Kultury12160,28
Biblioteka Publiczna13152,46
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej20315,91
Zakład Budżetowy "Średzka Woda"12343,37
Ośrodek Sportu i Rekreacji20170,23
Kom-błysk00
Zespół Obsługi Placówek Oświatowych99248,60
Jednostki pomocnicze16122,95
Prawo lokalne45330,80
Aktualności851123,59
Przetargi1603657,09
Informacje wyborcze16140,27
Rejestry i ewidencje13144,57
Nie udostępnione w BIP1288,98
Rejestr zmian30352,86
Instrukcja obsługi784,05
Redakcja20200,77
Statystyka odwiedzin1394,09