Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Środa Śląska

Statystyki odwiedzin

Poprzedni miesiąc         Następny miesiąc
SekcjaLiczba odwiedzin w: Paźdźiernik 2020Średnia miesięczna liczba odwiedzin
Gmina Środa Śląska2822433,31
Struktura organizacyjna36266,54
Urząd Miejski45586,08
Rada Miejska w Środzie Śląskiej26272,81
Dom Kultury23145,48
Biblioteka Publiczna22138,41
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej24284,92
Zakład Budżetowy "Średzka Woda"25309,33
Ośrodek Sportu i Rekreacji24154,47
Kom-błysk00
Zespół Obsługi Placówek Oświatowych100236,49
Jednostki pomocnicze27112,07
Prawo lokalne47300,93
Aktualności771013,95
Przetargi2223296,88
Informacje wyborcze22127,99
Rejestry i ewidencje18131,50
Nie udostępnione w BIP2681,49
Rejestr zmian24318,88
Instrukcja obsługi2376,79
Redakcja45183,41
Statystyka odwiedzin1988,42